Dołącz do wyjątkowego grona Darczyńców

  W ramach naszych działań staramy się współpracować z najlepszymi z najlepszych! 

Dlatego działają razem z nami liderzy branż: Firma Wkręt-Met-Klimas, PRESS GLASS, YAWAL, RAMPA IMIELIN, którzy już zadeklarowali wsparcie materiałowe w powstaniu Domu!  Osoby, które nas wspomogą planujemy zgłosić do ogólnopolskiego konkursu „Dobroczyńca roku” organizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce. Posiadamy już działkę, na której wybudujemy dom,
wsparcie architektoniczne (TOPOS), częściowe wyposażenie Domu.

Niezbędne jest dla nas wsparcie finansowe do pokrycia opłat związanych z pracami fizycznymi budowy domu. Wciąż szukamy kolejnych przedsiębiorców, którzy przekażą nam materiały budowlane, wyposażenie, itp.

Grupa Press Glass to największy polski producent szyb zespolonych o międzynarodowej renomie. Największy polski i czołowy europejski producent szyb zespolonych na wiosnę 2020 roku przenosi swoją siedzibę główną do Konopisk koło Częstochowy. Nowoczesny biurowiec ma docenić rolę jaką w firmie pełnią pracownicy i odzwierciedlać międzynarodową pozycję przedsiębiorstwa, które za granicą ma już 9 fabryk (w Chorwacji, Wielkiej Brytanii i USA), a 80 proc. swojej produkcji sprzedaje poza Polską.

Utworzona w 1990 r. przez małżeństwo Joannę i Wojciecha Klimasów firma Wkręt-met rozpoczęła od produkcji elementów złącznych z tworzyw sztucznych. Ambicje właścicieli i potrzeby ówczesnego rynku sprawiły, że profil firmy zlokalizowanej w Kuźnicy Kiedrzyńskiej (woj. śląskie) bardzo szybko się poszerzył. Twórcy marki Wkręt-met zaangażowali się w projektowanie i wytwarzanie zamocowań przeznaczonych dla całej branży budowlanej. Postawili przy tym na bezwarunkową jakość produktów, inwestując w nowe technologie i poszerzając zaplecze produkcyjne o najwyższej klasy europejskie urządzenia (m.in. prasy, walcarki, wtryskarki). Obecnie marka Klimas Wkręt-met kojarzy się z wysokiej jakości zamocowaniami do materiałów budowlanych i nie tylko, które spełniają najbardziej wymagające oczekiwania rynku.