Dołącz do wyjątkowego grona Darczyńców

  W ramach naszych działań współpracujemy z najlepszymi z najlepszych, liderami w swoich branżach! 

Dlatego działają razem z nami liderzy branż: Firma Wkręt-Met-Klimas, PRESS GLASS, WIENERBERGER, którzy już zadeklarowali wsparcie i przekazali swoje materiały na rzecz budowy Domu!  Osoby, które nas wspomogą planujemy zgłosić do ogólnopolskiego konkursu „Dobroczyńca roku” organizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce.

 

Utworzona w 1990 r. przez małżeństwo Joannę i Wojciecha Klimasów firma Wkręt-met rozpoczęła od produkcji elementów złącznych z tworzyw sztucznych. Ambicje właścicieli i potrzeby ówczesnego rynku sprawiły, że profil firmy zlokalizowanej w Kuźnicy Kiedrzyńskiej (woj. śląskie) bardzo szybko się poszerzył. Twórcy marki Wkręt-met zaangażowali się w projektowanie i wytwarzanie zamocowań przeznaczonych dla całej branży budowlanej. Postawili przy tym na bezwarunkową jakość produktów, inwestując w nowe technologie i poszerzając zaplecze produkcyjne o najwyższej klasy europejskie urządzenia (m.in. prasy, walcarki, wtryskarki). Obecnie marka Klimas Wkręt-met kojarzy się z wysokiej jakości zamocowaniami do materiałów budowlanych i nie tylko, które spełniają najbardziej wymagające oczekiwania rynku.

Grupa Press Glass to największy polski producent szyb zespolonych o międzynarodowej renomie. Największy polski i czołowy europejski producent szyb zespolonych na wiosnę 2020 roku przenosi swoją siedzibę główną do Konopisk koło Częstochowy. Nowoczesny biurowiec ma docenić rolę jaką w firmie pełnią pracownicy i odzwierciedlać międzynarodową pozycję przedsiębiorstwa, które za granicą ma już 9 fabryk (w Chorwacji, Wielkiej Brytanii i USA), a 80 proc. swojej produkcji sprzedaje poza Polską.

Od 200 lat firma towarzyszy budującym inwestorom dostarczając kompleksowe rozwiązania do budowy domu, pozwalające na osiągnięcie najwyższych standardów inwestycji. Firma Wienerberger jest numerem 1 na światowym rynku cegieł oraz liderem w pozostałych obszarach działalności firmy.

Dzięki zrównoważonym i innowacyjnym produktom firma tworzy najlepsze rozwiązania dla swoich Klientów. Wspólnie z swoimi Klientami: architektami i projektantami, wykonawcami, dekarzami czy instalatorami opracowuje inteligentne rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury jutra. Działaniom firmy przyświeca jasno sprecyzowany cel – tworzenie wartości na przyszłość i poprawianie jakości życia ludzi.